Aktualnośći:

19th of Grudzień 2017 08:08 AM Link
Message image
15th of Grudzień 2017 09:40 AM Link
Nowy kompleks dworcowy w Białymstoku już otwarty .
Szyby zespolone oczywiście made in Starglass .
Message image
4th of Grudzień 2017 02:45 PM Link
Szyby zespolone Starglass ze zintegrowanymi żaluzjami (weneckimi, plisowanymi) znajdującymi się w komorze szyby zespolonej, pomiędzy dwoma taflami szkła.

Żaluzje mogą być sterowane ręcznie lub mechanicznie i nie ma to żadnego wpływu na parametry szyby zespolonej, ponieważ znajdują się one w pełni szczelnej, izolowanej przestrzeni międzyszybowej.

Szyby z żaluzjami zapewniają całkowitą ochronę przed kurzem, brudem lub czynnikami atmosferycznymi i dlatego żaluzje nie wymagają czyszczenia.
Message image
26th of Październik 2017 12:31 PM Link
Heatglass –szyba grzewcza

Przed nami deszczowa jesień i mroźna zima, skłania nas to do zastanowienia się nad sposobem zatrzymania ciepła w domu. Jednym z rozwiązań jest zastosowanie elektrycznie ogrzewanego szkła niskoemisyjnego.

Zasada działania „ciepłego szkła” polega na wykorzystaniu dwóch czynników: prądu elektrycznego i niskoemisyjnej powłoki z tlenków metali, którą pokryta jest jedna z powierzchni szkła.
Po podłączeniu do prądu dwóch elektrod znajdujących się na przeciwległych krańcach tafli, powłoka przetwarza energię elektryczną w ciepło. Szkło nagrzewa się do temperatury 25-45°C (nawet jeśli na zewnątrz temperatury sięgają -30°C) i całą swoją powierzchnią emituje łagodne, przyjemne ciepło. Szkło Heatglass można użyć w każdym typie budownictwa: mieszkaniowym i publicznym. Może wspomagać główny system ogrzewania lub pełnić rolę jedynego źródła ciepła w pomieszczeniu. Instalacja jest niewidoczna, nie zajmuje przestrzeni i nie wymaga konserwacji.
W standardowych oknach zapobiega kondensacji pary wodnej na powierzchni szyby oraz powstawaniu chłodnych stref przy szybach. Szkło Heatglass można stosować ( w szkleniu elewacyjnym, w drzwiach tarasowych w tym HST, balkonowych, daszkach) pozwala zrezygnować z montażu grzejników kanałowych, pełniących rolę bariery dla przenikającego przez szyby chłodu.
Zużycie energii elektrycznej zależy od kompozycji zespolenia, położenia miejsca, w którym zamontowano szybę i warunków klimatycznych danego miejsca.
Więcej można dowiedzieć się, dzwoniąc do siedziby firmy STARGLASS.
Message image
16th of Październik 2017 12:49 PM Link
REALIZACJE- szyby zespolone naszej produkcji.
Message image
31st of Sierpień 2017 10:36 AM Link
REALIZACJE- szyby zespolone naszej produkcji , szkło jakie zastosowaliśmy to COOL-LITE SKN 176 II, szkło to jest idealnym rozwiązaniem w przypadku projektów, w których poszukuje się połączenia ochrony przeciwsłonecznej, wysokiej przepuszczalności światła i termoizolacji.
Message image
11th of Sierpień 2017 11:28 AM Link
8th of Sierpień 2017 02:59 PM Link
W ubiegłą niedzielę 6 sierpnia odbył się w Ostrołęce V Cross „ na ostrej łące „ . Wymagający bieg przełajowy z licznymi przeszkodami i utrudnieniami. Zawodnicy musieli przebiec przez Czeczotkę pod mostem na naszej obwodnicy, często wdrapywać się na wzniesienia w okolicach hałdy na Wojciechowicach raz nawet przy użyciu liny. Kolarze z klubu KK24h reprezentujący STARGLASS TEAM wystartowali na dystansie około 7,5km. Na metę wbiegali kolejno:
Krzysztof Modzelewski czas 39:43
Wiesław Modzelewski czas 40:50
Leszek Kleczkowski czas 46:20
Gratulujemy zawodnikom dobrych wyników i czekamy na następne starty.
Message image
6th of Lipiec 2017 03:14 PM Link
W miniony weekend nasi biegacze byli również widoczni na zawodach i to jakich ! Marcin Kądzielawa który w tym roku mocno zaangażował się bieganie po górach i to na dystansach ULTRA brał udział w Triadzie Letniej na dystansie 105km. Biegi organizowane w Krościenku nad Dunajcem. W dwa dni trzy biegi. Pierwszy w sobotę rano, start o 4:00 , około 60km po Beskidzie Sadeckim. Trasa pięknie poprowadzona, dość pofałdowana. Padający deszcz sprawił, że momentami było dość ślisko i łatwo było o wywrotkę. Wieczorem w celu utrwalenia bólu bieg po Pieninach z latarką na głowie, około 11km. Następnego dnia 34km, trasa w Gorcach w okolicy Lubania, ogromne zmęczenie ale siła charakteru i walka doprowadziła Marcina na metę. GRATULACJE !
Również biegacze z KK24h Starglass Team brali udział w IV Biegu ku czci Błogosławionego Edwarda Grzymały w Sadownem. Bieg leśny na dystansie 10km z niewielkimi podbiegami, trochę deszczu na starcie i na początku biegu. Na podium w kategoriach wiekowych wskoczyli Wiesia i Sławek a poniżej pełne wyniki:
Sławomir Mąka czas 41:24, 6 miejsce Open, 1 miejsce w kategorii wiekowej
Krzysztof Modzelewski czas 46:22, 21 miejsce Open, 5 miejsce w kategorii wiekowej
Wiesław Modzelewski czas 48:56, 31 miejsce Open, 11 miejsce w kategorii wiekowej
Wiesława Grala-Mąka czas 52:20, 7 miejsce Open, 2 miejsce w kategorii wiekowej.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i czekamy na kolejne starty.
Message image
27th of Czerwiec 2017 03:06 PM Link
W ostatni weekend nasi biegacze również nie mieli wolnego. Aż do Przemyśla pojechało rozbiegane małżeństwo aby wystartować w Wyszehradzkim Ultramaratonie „Twierdza Przemyśl ”. Na dystansie Fortecznym czyli około 21km wystartowała Wiesława Grala-Mąka. Ukończyła ten bieg w czasie 2:25:48 zajmując 10 miejsce open. Sławomir Mąka zdecydował się po raz pierwszy wystartować w biegu ultra, około 55km dystans Cesarski ukończył w czasie 5:33:55 zajmując 9 miejsce open. W tym biegu do pokonania było 1371 metrów do góry i 1366 metrów do dołu. Gratulujemy zdobycia tytułu „ ultrasa ”. Pozostali biegacze z klubu KK24h STARGLASS TEAM udali się do Szulmierza w gminie Regimin aby wystartować w biegu Leśna zaDyszka. Trasę po leśnych duktach z jednym odcinkiem po asfalcie opartą na pętli 5km do pokonania dwukrotnie mieli Leszek, Tadeusz, Wiesiek i Krzysiek. Kolejno na metę wbiegali:
Krzysztof Modzelewski , czas 45:29, 5 miejsce w kategorii wiekowej
Wiesław Modzelewski, czas 47:18, 9 miejsce w kategorii wiekowej
Leszek Kleczkowski, czas 51:25, 13 miejsce w kategorii wiekowej
Tadeusz Więckowski, czas 52:23, 7 miejsce w kategorii wiekowej.
W klasyfikacji drużynowej nasza ekipa zajęła 10 miejsce na 14 startujących.
Gratulujemy naszym zawodnikom !
Message image
22nd of Czerwiec 2017 08:50 AM Link
STARGLASS oferuje szkło ognioodporne FIRESWISS FOAM produkowane przez firmę
GLAS TRÖSCH. To szkło wielowarstwowe, w którym tafle szkła typu float połączone są przez warstwy pośrednie, posiadającej właściwości zwiększania objętości pod wpływem wysokiej temperatury. Podczas pożaru warstwy te ekspandują, tworząc twardą, nieprzezroczystą powłokę stanowiącą czasowe zabezpieczenie przed pożarem.

Oferowane przez nas produkt spełnia uwzględniane w normach budowlanych kryteria:

Szczelności i izolacyjności ogniowej (klasa EI), tworząc barierę przed przedostawaniem się ognia, dymu
i gazów do sąsiednich, nieobjętych pożarem pomieszczeń, a także przed rozprzestrzenianiem się wysokiej temperatury, co umożliwia bezpieczną ewakuację ludzi.

Z powodu wrażliwości warstwy pośredniej na promieniowanie słoneczne w paśmie UV szkło ognioodporne stosowane do przegród zewnętrznych należy zabezpieczać przez zastosowanie w zestawie – od strony działania promieniowania UV – folii PVB, np. VSG 44.2 Thermofloat/ 10 / FIRESWISS FOAM EI30-15

W sprzedaży posiadamy:
• FIRESWISS FOAM EI30-15
• FIRESWISS FOAM EI60-23

Po nazwie występuje oznaczenie w minutach czasu ognioodporności oraz podano
w mm grubość szkła podstawowego np. FIRESWISS FOAM EI60-23
19th of Czerwiec 2017 11:31 AM Link
18 czerwca nasza rozbiegana grupa KK24h STARGLASS TEAM wybrała się na II Ciechanowskie Święto Biegania. Do wyboru były dwa dystanse . Najbardziej popularna wśród biegaczy „ dyszka „ i dystans półmaratonu dla bardziej wytrwałych. Na 10km wystartowało z naszej ekipy trzy osoby i jeden śmiałek na 21,0975 km. Start i meta zlokalizowane były w pobliżu Zamku Książąt Mazowieckich. Start wspólny dla wszystkich uczestników, na 5km na wiadukcie nawrót dla biegnących krótszy dystans a półmaratończycy pobiegli dalej zataczając jedną wielką pętlę. Linię mety kolejno przekraczali:
Sławomir Mąka , czas 38:34, 7 miejsce open, II w kategorii wiekowej
Krzysztof Modzelewski, czas 44:58, 33 miejsce open, IV w kategorii wiekowej
Wiesława Grala-Mąka, czas 50:48, 10 miejsce open, I w kategorii wiekowej
I półmaratończyk
Piotr Nabiałek, czas 1:56:54, 96 miejsce open, XII w kategorii wiekowej.
Gratulujemy naszym biegaczom dobrych rezultatów.
Message image
14th of Czerwiec 2017 02:32 PM Link
Jak tu nie pisać o bieganiu skoro takie dzieją się rzeczy…..Marcin Kądzielawa w ostatni weekend wspólnie z Walentowskim Maciejem wystartowali w Biegu Rzeźnika parami. Ultra maraton górski na dystansie około 80km, suma podbiegów 4840, suma zbiegów 4750 i limit czasu 16 godzin . Nie straszne takie wyzwanie dla zawodnika reprezentującego STARGLASS TEAM. Start biegu w Komańczy o wschodzie słońca czyli godz. 3:00. Z różnymi przygodami, z zaciśniętymi zębami ale i z ogromną radością dotarli na metę w Cisnej w czasie 15:19:25 zajmując 238 miejsce w klasyfikacji par męskich i 311 miejsce open. Częściowo trasa biegu pokrywała się z Głównym Szlakiem Beskidzkim. Zazdrościmy zawodnikom pięknych widoków .
Z kolei biegający kolarze z klubu KK24h reprezentujący STARGLASS TEAM wzięli udział w festiwalu biegowym w Piątnicy. W ramach II Biegu z butelką mleka można było wystartować do wyboru na dystansie 5 ,10 lub 21,0975 km. Teren pagórkowaty jak to jest w okolicy Łomży normą i na dodatek wysoka temperatura ( chociaż nie tak wysoka jak
w ubiegłym roku ) dawała się odczuć. Na dystansie 10km wystartował Leszek Kleczkowski i ukończył ten bieg w czasie 50:25. Na dystansie półmaratonu wystartowali:
Sławomir Mąka, czas na mecie 1:26:42, 6 miejsce open,
1 miejsce w klasyfikacji wiekowej
Krzysztof Modzelewski, czas na mecie 1:40:53, 30 miejsce open, 3 miejsce w klasyfikacji wiekowej
Wiesława Grala-Mąka, czas na mecie 2:01:48, 12 miejsce open, 2 miejsce w klasyfikacji wiekowej.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i czekamy na więcej.
Message image
13th of Czerwiec 2017 07:22 AM Link
Żaluzje międzyszybowe -Starglass
Message image
5th of Czerwiec 2017 02:06 PM Link
Nie ma weekendu bez biegania ! Takie hasło obowiązuje w naszym biegowym zespole. Tym razem STARGLASS TEAM był reprezentowany aż na 4 różnych zawodach biegowych. Zaczynamy od zawodnika który najbardziej jest oddalony od siedziby naszej firmy. Marcin Kądzielawa wystartował w IV Biegu Burzyńskim z REGATTA. Teren pagórkowaty jak to na pogórzu
i na dodatek ciepło i duszno. Na dystansie 10km uzyskał wynik na mecie 43:49.
Kolejny zawodnik , biegający kolarz z klubu KK24h reprezentujący również STARGLASS TEAM Sylwester Grabowski wziął udział w Biegu Szlakiem Krutyni. W przepięknych okolicznościach przyrody i natury, biegnąc drogami polnymi i leśnymi ukończył dystans 10km w czasie 58:34.
Również w dniu 3 czerwca w pobliskich Olszewo Borkach odbywał się V Festiwal Biegowy „ Zabiegaj O-Borki ” . W tym biegu wystartowało pięcioro biegających kolarzy. Kolejno na metę wbiegali:
Sławomir Mąka czas 36:26 IV miejsce open, I w kategorii wiekowej
Krzysztof Modzelewski czas 41:57 23 miejsce open, V w kategorii wiekowej
Wiesław Modzelewski czas 46:36 34 miejsce open, VIII w kategorii wiekowej
Wiesława Grala-Mąka czas 48:25 7 miejsce open , VII w kategorii wiekowej
Leszek Kleczkowski czas 48:56 43 miejsce open, XII w kategorii wiekowej
W niedzielę 4 czerwca biegający kolarze udali się na VI Bieg Goworowski „ Bieg dla zdrowia ” . Część z nich biegła, dwóch kolarzy zabezpieczało na rowerach biegaczy i dostarczali chłodzące napoje a reszta kibicowała na mecie. Kolejno bieg ukończyli:
Sławomir Mąka czas 40:05, 5 miejsce open , I w kategorii wiekowej
Krzysztof Modzelewski czas 45:59, 22 miejsce open, V w kategorii wiekowej
Tadeusz Więckowski czas 56:19, 39 miejsce open, II w kategorii wiekowej
Janusz Piersa , czas 1:04:49, 56 miejsce open, XI w kategorii wiekowej.
GRATULUJEMY wszystkim zawodnikom i życzymy udanych kolejnych startów !
Message image
1st of Czerwiec 2017 02:25 PM Link
W ostatni weekend nasza biegowa drużyna STARGLASS TEAM również wzięła udział w zawodach sportowych. Marcin Kądzielawa wystartował w kolejnym biegu z cyklu Perły Małopolski. Tym razem pojechał do Szczawnicy aby wystartować w biegu górskim na dystansie ponad 20km. Znakomicie poradził sobie z trudną trasą pokonując ponad 1000 metrów przewyższeń w czasie 2:17:38 poprawiając swój wynik z ubiegłego roku o 18 minut. Nasi miejscowi biegacze sprawdzili się natomiast w lokalnym biegu na Ziemi Kurpiowskiej w Ostrołęce. W ramach XXIII Kurpiowskiego Półmaratonu wystartowała w tym roku I Kurpiowska Dziesiątka. Właśnie na tym dystansie swoich sił próbował Tadeusz Więckowski uzyskując czas na mecie 54:19 zajmując I miejsce w kategorii wiekowej M6+. Na dystansie półmaratonu można było spotkać czworo biegających kolarzy z klubu KK24h. Kolejno na metę wpadali:
Sławomir Mąka czas 1:25:14
Maciej Więckowski czas 1:39:31
Krzysztof Modzelewski czas 1:44:55
Wiesława Grala-Mąka czas 2:01:33
Sławomir Mąka zajął II miejsce w kategorii wiekowej M50 oraz
I miejsce w kategorii mieszkańców Ostrołęki a Wiesława Grala-Mąka wśród mieszkanek naszego miasta zajęła IV miejsce.
Gratulujemy zawodnikom uzyskanych wyników i trzymamy kciuki za kolejne występy.
Message image
19th of Maj 2017 11:27 AM Link
Test wytrzymałości 44.4 VSG

Jednokomorowa zespolona szyba ochronna ze szkłem antywłamaniowym od strony zewnętrznej składająca się z szyby zewnętrznej złożonej z dwóch tafli o grubości 4 mm (44) połączonych czterema (.4) warstwami folii PVB oraz szyby wewnętrznej o grubości 4 mm, pomiędzy którymi znajduje się ramka dystansowa o szerokości
12 mm. Przestrzeń między szybami wypełniona jest argonem.
16th of Maj 2017 07:01 AM Link
Miniony weekend podobnie jak poprzednie obfitował w różnego typu imprezy biegowe. Nie mogło na nich zabraknąć również biegaczy z naszej grupy STARGLASS TEAM. Biegający kolarze z klubu kolarskiego KK24h pojechali do Warszawy aby spróbować swoich sił w sztafecie maratońskiej. XIII edycja EKIDEN na rzecz chorych dzieci odbywała się w dwóch turach przez dwa dni. Cała impreza miała miejsce w Parku Szczęśliwickim i wszyscy biegacze biegali na pętli 2,5km z wyjątkiem pierwszego zawodnika który miał do pokonania dystans 7,195km. Dwaj kolejni zawodnicy mieli do pokonania po 10km i kolejni trzej zawodnicy po 5km każdy. Łącznie drużyna składająca się z 6 osób przebiegła więc dystans maratonu czyli 42,195km. W drużynie KK24h STARGLASS TEAM kolejno w sztafecie startowali:
Leszek Kleczkowski 7,195km, czas 35:37
Sławomir Mąka 10km, czas 39:16
Krzysztof Modzelewski 10km, czas 46:08
Wiesława Grala-Mąka 5km, czas 24:18
Piotr Nabiałek 5km, czas 23:15
Wiesław Modzelewski 5km, czas 23:57
Miła atmosfera i szczytny cel mobilizowało zawodników do uzyskiwania dobrych wyników. Łączny czas naszej drużyny to 3:12:31 co dało nam 14 miejsce w drugiej edycji pierwszego dnia zmagań maratońskim i ostatecznie w klasyfikacji generalnej po czterech turach miejsce 61 wśród 706 sklasyfikowanych drużyn.
Kolejny zawodnik z grupy STARGLASS TEAM Marcin Kądzielawa postanowił spróbować swoich sił w Maratonie Podhalańskim, który odbył się w dniu 14 maja. Start był zlokalizowany na Rynku w Nowym Targu a meta na estakadzie pod Gubałówką w Zakopanem. Zawodnicy mieli do pokonania około 980 metrów podbiegów i 720metrów do pokonania zbiegając. Pogoda jak marzenie, cieplutko i widoki zapierające dech w piersiach. Trasa maratonu w 100% asfaltowa między innymi przez takie miejscowości jak Szaflary, Sierockie, Ząb i Kościelisko. Marcin śpieszył się jak tylko mógł bo na mecie jak zwykle czekała głośno dopingująca żona.
Gratulujemy naszym zawodnikom i czekamy na następne udane występy !
Message image
10th of Maj 2017 01:15 PM Link
STARGLASS TEAM w minioną niedzielę 7 maja uczestniczyli
w biegu w Szczytnie. Przy okazji reaktywacji Maratonu Juranda
( po przerwie ośmioletniej 28 edycja w tym roku ) odbyły się jeszcze Dyszka Jurandówny i Biegi Jagienki dla najmłodszych uczestników. Nasi biegacze w silnej obsadzie 8 osób wystartowali w biegu na dystansie 10km. Start maratończyków o godzinie 9:00 a uczestnicy biegu Jurandówny 30 minut później. Wystrzał z armaty dał znak,
że już czas wyruszyć . Trasa płaska, szybka z jedną pętlą wokół jeziora, nawierzchnia asfaltowa bądź kostka brukowa. Z naszych zawodników kolejno na metę wpadali:
Sławomir Mąka 10msc Open, 2msc M50, czas 38:24
Maciej Więckowski 27msc Open , 10msc M30, czas 44:20
Krzysztof Modzelewski 34msc Open, 5msc M50, czas 45:10
Wiesława Grala-Mąka 10msc Open, 2msc K40, czas 50:34
( rekord życiowy )
Leszek Kleczkowski 72msc Open, 9msc M50, czas 51:12
Wiesław Modzelewski 75msc Open , 10msc M50, czas 51:25
Tadeusz Więckowski 101msc Open, 4msc M60+, czas 55:24
Anna Syguła 64msc Open, 4msc K50, czas 1:03:58
Bieg ukończyło 202 osoby.
Dwa razy nasi reprezentanci stawali na podium w swoich kategoriach wiekowych i w dwóch przypadkach niewiele zabrakło aby stanąć na najniższym stopniu podium.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom !
Message image
5th of Maj 2017 09:37 AM Link
STARGLASS TEAM
W ostatni kwietniowo-majowy weekend dużo działo się w świecie biegowo-marszowym. Na dobry początek Nocna Dycha z Wawelem w Krakowie w której wystąpił reprezentujący STARGLASS TEAM Marcin Kądzielawa. Jak wskazuje nazwa biegu start miał miejsce w nocy i przebiegał po Błoniach Krakowskich. Na dystansie 10km Marcin miał czas 41:51
co w takich warunkach jakie były na trasie daje bardzo dobry rezultat. Jeszcze lepiej było za dwa dni również w Krakowie
w wydaniu tego samego zawodnika. Marcin Kądzielawa wystartował w 16 Cracovia Maratonie i pomimo deszczu
i trudnych warunków udało się zrobić życiówkę i ukończyć bieg w czasie 3:34:11.
Również na naszym lokalnym podwórku biegacze nie leniuchowali tylko świętowali 1 maja w biegu. W pobliskim Rydzewie odbyła się druga edycja biegu pod nazwą II Rydzewski Przełaj - Bieg dla Trzeźwości.
W biegu tym wystartował Sławomir Mąka i Leszek Kleczkowski. Trasa biegu przepiękna z Rydzewa w kierunku Nowosiedlin po okolicznych polach, łąkach i lasach z widokami na starorzecza Narwi. Nic tylko biegać i oddychać głęboko. Sławek ukończył bieg na VI msc open i I msc w kategorii wiekowej w czasie 39:49 a Leszek 47 msc open i V msc w kategorii wiekowej w czasie 51:17. Cieszy kolejne podium dla naszego zawodnika.

Najdłuższy dystans do pokonania miał nasz kolejny zawodnik Krzysztof Modzelewski, który zdecydował się zawalczyć o statuetkę i certyfikat Twardziela Świętokrzyskiego. XIII edycja tego super maratonu cieszyła się od samego początku dużą popularnością. Limit 160 miejsc w ciągu 7 minut od uruchomienia zapisów został wyczerpany. Kilku zawodników nie stawiło się na starcie. Według danych organizatora o godz. 20:00 w Gołoszycach na starcie stanęło 147 potencjalnych twardzieli a na metę w Strawczynku zameldowało się 116 osób. Był wśród nich nasz zawodnik. Na pokonanie 100km odcinka potrzebował Krzysiek nieco ponad 22 godziny. Trasa marszu pokrywała się w zasadzie z głównym czerwonym szlakiem turystycznym Gór Świętokrzyskich i prowadziła między innymi przez takie szczyty jak Szczytniak, Łysa Góra, Łysica, Radostowa, Ciosowa, Perzowa.
Gratulujemy!
Message image

Realizacje:Ponieważ mówi się, że jeden obraz wart jest więcej niż tysiące słów zdecydowaliśmy się przedstawić Państwu nasze najciekawsze projekty, realizacje oraz nowości w postaci graficznej bez zbędnych opisów. Jeśli zaciekawią Państwa nasze dokonania, prosimy o kontakt. Na pewno zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa coś równie pięknego, funkcjonalnego i trwałego.

Nasz zespół pracowników jest do Państwa dyspozycji

Prosimy o kontakt:

Krzysztof Modzelewski

Obsługa Klienta

+48 604-611-507


k.modzelewski@starglass.pl

Jarosław Ciepierski

Obsługa Klienta

+48 606-657-766


j.ciepierski@starglass.pl

Robert Sikorski

Obsługa Klienta

+48 734-125-222


r.sikorski@starglass.pl

Wiesław Modzelewski

Produkcja

+48 606-468-773


w.modzelewski@starglass.pl