Szyby zespolone

  Inny rodzaj szyb ze szkłem niskoemisyjnym znakomicie obniża współczynnik przenikania ciepła. Są to więc szyby ekologiczne i oszczędzające nasze pieniądze, gdyż zastosowanie ich obniża znacznie koszty ogrzewania mieszkań. Nowoczesne szkła niskoemisyjne z miękką powłoką stosowane przez STARGLASS pozwalają uzyskać współczynnik U dla szyby jednokomorowej o wartości U =1 ,1 W/m2 K. Szyby gotoweJeszcze inny rodzaj szyb termoizolacyjnych to szyby ze szkłem hartowanym, a więc szyby ze szkła o kilkakrotnie zwiększonej odporności na mechaniczne uszkodzenia do zastosowania w salach gimnastycznych (odporne na uderzenia piłki) na świetliki (odporne na opady, gradobicie, itp.), w przypadku wyjątkowo silnego uderzenia rozsypują się na groszek, bez ryzyka uszkodzenia ciała. STARGLASS stosuje jeszcze wiele rodzajów szkła do produkcji szyb: szkło barwione w masie na różne kolory i silnie absorbujące światło, szkło refleksyjne tj. między innymi odbijające zwiększone ilości promieni świetlnych, szkło ornamentowe itp. Różne szkiełkaDodatkowo na życzenie firma wstawia wewnątrz szyby szprosy ozdobne o różnych szerokościach (np. 9, 16, 25. 45 mm) o dowolnych kolorach (od białego przez całą paletę barw, do czarnego - wg RAL),szprosy w kolorze złota, szprosy oklejane foliami drewnopochodnymi. Przestrzeń wewnątrzszybową można wypełnić gazami: argonem (obniża współczynnik U), SF6 (zwiększa tłumienie). Nową formą działalności firmy STARGLASS jest dystrybucja szyb grzewczych. Propozycja ta to nowość na rynku, wprowadzona z myślą o maksymalnej ochronie środowiska naturalnego. Stosujemy wszystkie dostępne rodzaje szkła budowlanego. Posiadamy znak bezpieczeństwa B. Udzielamy pięcioletniej gwarancji na szczelność zestawów.

  PRODUCENT SZYB ZESPOLONYCH ORAZ DYSTRYBUTOR SZKŁA PŁASKIEGO BUDOWLANEGO POLECA WIELOFUNKCYJNE SZYBY ZESPOLONE

  SzybySTARGLASS specjalizuje się w produkcji szyb o różnych zastosowaniach. Są to np. szyby ze szkłem klejonym, czyli z laminatami.
  Laminaty to dwie lub więcej warstw szkła płaskiego różnej grubości, sklejone jedną lub kilkoma warstwami folii PVB. W zależności od liczby warstw folii poliwynylowo-butyrtalowej i liczby warstw szkła takie szyby nazywamy bezpiecznymi (po pęknięciu nie rozsypują się, nie grożą pokaleczeniem – klasa 02), antywłamaniowymi (odporne na przebicie i rozbicie, z zastosowaniem do witryn sklepów itp. – klasy P3), kuloodporne (odporne na wystrzał pistoletowy, z zastosowaniem do kantorów, banków itp. – klasy P6).

  1 Komentarz

  1. Pan WordPress pisze:

   Cześć, to jest komentarz.
   Aby skasować ten komentarz, zaloguj się i wyświetl komentarze tego wpisu. Wtedy zobaczysz opcje edycji oraz kasowania komentarzy.